Kombi Bakım Ücreti ve Petek Temizleme Fiyatı

Kombi Bakım Ücreti ve Petek Temizleme Fiyatı 2022 ne kadar? İndirimli fiyatlardan yaralanın. En uygun kombi bakımı ve petek temizliği fiyatları 2022 yılı için en düşük seviyede sabitledik. Kış ayları geldiğinden sıklıkla her ihtiyacı olan insan en uygun kombi bakımı ve petek temizliği fiyatları sorguluyor. Uygun servis olarak bizlerde fiyatları en dip noktasına indirdik. Böylelikle herkes evindeki kombisinin bakım ve temizliğinin yanından ısınma sorunu yaşatan peteklerinizde rahatlıkla temizletebilsin.

Kombi bakım ücreti son yıllarda bir artış göstermek zorunda kaldı. İstanbul ve çevre illerine hizmet veren bizim gibi firmalar mecburen servis araçlarına kullandıkları yakıt giderlerinizde eklemek zorundan kaldılar. Ekonomik tabloya bakıldığından bunun yanından kullanılan malzeme ve parçalarından dolar kuru üzerinden ülkemize girişi yedek parça ve bakım ürünlerinden bizler zor durumda bıraktı.

Kombi Bakım Ücreti 2022 – 2023

Kombi bakım ücreti 2022 ve 2023 yılları için bizler 200TL (200₺) olarak belirledik. Bu kamım paketi içerisinde kombinizin içi ve giriş kısmındaki su borularının filtreleri temizlenmektedir. İç bakımda değişime ihtiyacı olan parçalar yada var ise bir arızası tespit edilip sizlere bilgi verilir. Sizin onayınız olmadan hiç bir işlem yapılmaz.

Kombi bakım ücreti yanında bakıldığında sadece bir servis ücreti kadar düşük tutmaktayız. Biliyoruzki ekonomik durumu henüz iyileşmemiş müşterilerimiz içinde elimizden gelen en iyi hizmeti verebilelim.

Kombi bakım ücreti İstanbul200₺
Doğalgaz Kombi Bakım Ücreti 2022

Petek Temizleme Fiyatı 2022 – 2023

Kombi servisi yanından fiyatlarımızda en düşük seviyede tutmak için bizler petek temizleme fiyatı 2022 yılı için petek başına değildi daire başına olarak derişiklik gösterdik. Bu şekildeki müşterilimizden aldığımı geri dönüşlerin daha olumlu olduğunu fark ettik. Kışın hiç bir ev ısınma sorunu yaşamaması için en düşük fiyat granitsi ile değişiklik yaptık.

Normal Daire Petek Temizliği350₺
Dublex Daire Petek Temizliği450₺
Kombi Bakımı Temizliği + Petek Temizliği500₺
Petek Temizleme Fiyatları 2022

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Fiyatları

Bir bütün olarak kombi bakımı ve petek temizliği fiyatları tek bir seferde yaptırılacak ise 500₺ seviyesine düşürdük. Bu paket içerisinde hem kombi bakım, temizlik ham de petekleri temizlenmesi içeriyor. Muhtemelen işlem 5-6 petek bulunan bir ev için 40dk. 60dk. arasında sürede bitirilmektedir.

Tek seferde hem bakım hem de temizlik yaptırmanın fiyat avantajı yanında ısınma ve diğer problemlerin tekbir seferde çözülmesi anlamına geliyor. Çoğu müşterimizden aldığımız bildirimlerde bakım yaptırılan kombileri ısıtmada sorun yaşadıkları için bizlere ulaştığını ve bakım yapan firmanın peteklerin içlerini temizlemediklerini böyle bir teklifte dahi bulunmadıkları oluyor.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Fiyatları
Kombi Bakımı ve Petek Temizliği Fiyatları

Biz uygun servis olarak en etkili müşteri iletişimi ile neye ihtiyaçları olduğunu belirliyor ve ona göre bilgilendirmeler yapıyoruz.

5/5 - (6 votes)

Yorum yapın

Tıkla Hemen Ara